Ile imprez, tyle potrzeb!

Szukasz odpowiedniej atrakcji na swoje wydarzenie?

Niezależnie, czy chcesz przyciągnąć Gości do swojego lokalu, czy urządzasz (nie)skromne urodziny, poniżej znajdziesz rozwiązanie dla siebie.

Oferta dla teatrów i domów kultury

Dysponujesz salą widowiskową, która niejedno już widziała? Fantastycznie! Od lat szukam nowych miejsc na mapie Polski, w których będę mogła prezentować zjawiskową sztukę burleski w wykonaniu najlepszych artystów z kraju i zza granicy. Pobierz pdfa z ofertą i napisz do mnie maila, a ustalimy szczegóły

Pobierz PDF

Oferta dla hoteli, klubów i restauracji

Masz lokal, któremu przydałoby się nieco piór i brokatu? Niezależnie od jego rozmiaru – czy to bar speak easy na 30 osób, czy secesyjna sala balowa na 1000 Gości – burleska przyciągnie ciekawskich, którzy pod wpływem chwili zostawią na barze nieco grosza. Jesteśmy w stanie zapewnić oprawę artystyczną na każdą skalę wydarzenia. Od jednego, 7-minutowego pokazu aż po pełną, 2-godzinną Rewię Burleski z wokalem i sztukami cyrkowymi.

Pobierz PDF

Oferta dla agencji eventowych i na imprezy firmowe

Szukasz atrakcji, za wybór której Prezes doceni Cię solidną premią? A może szukać podwykonawcy, bo sam/a ogarniasz najlepszą firmówkę pod słońcem?

Say no more, w obu tych przypadkach poniższy pdf zdejmie Ci z głowy przynajmniej problem oprawy artsytycznej.

Pobierz PDF

Oferta dla osób prywatnych

Ciocia Halinka lubi się niestandardowo zabawić? A może zbliża się okrągła rocznica ślubu? Nieważne czy to wesele, chrzciny czy stypa – Ty decydujesz, na jakiej uroczystości Twoi bliscy będą oglądać spektakularną kąpiel w kieliszku w wykonaniu Madame de Minou.

Zerknij w plik poniżej, a wszystko stanie się jasne

Pobierz PDF

Oferta lekcji dla grup + wieczory panieńskie

Masz zgraną grupę koleżanek, które chcą sprawdzić się w roli burleskowej divy? A może przyjaciółka wychodzi za mąż?

Nieważne! Na obie te dolegliwości rozwiązanie jest jedno: link poniżej

Pobierz PDF

Zjawiskowy pokaz kąpieli w gigantycznym kieliszku

Czyli must see klasycznej burleski. Jeśli już decydujesz się, aby zaprosić Minou na swoje wydarzenie, to o ile tylko lokal spełnia warunki wysokości sufitu, zdecydowanie warto pokusić się o rezerwację pokazu z kieliszkiem. Dlaczego?

Sprawdż tutaj

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.