Magic Burlesque 19.11.2022 Kultura Wysoka vol. 3 WARSZAWA

Magic Burlesque 19.11.2022 Kultura Wysoka vol. 3 WARSZAWA

19 listopada, 2022 8:00 pm - 11:45 pm Kultura Wysoka, ul. Szwedzka 2

Najbardziej prestiżowa impreza burleskowa w Polsce!

Byliście kiedyś na Burlesce? Jeżeli tak, to wiecie co robić. A jak nie, to szykujcie kiecki i garnitury, szpilki i pantofle, broszki i muszki, bo Minou właśnie jedzie zapewnić Wam elegancką rozrywkę z pazurkiem. Specjalnie dobrani performerzy przygotowali dla Was pokazy, na które warto zabrać swój obiekt westchnień lub obiektkę wzdychań. Relacje kumpelskie również wzbogacamy od ręki, w cenie biletu. W listopadzie wystąpią dla Was:

? Red Juliette –Po pokazie chętnie wrócisz do momentu, w którym zazdrościłaś jej tylko kreacji. Red Juliette zaprasza rumieńce na Wasze twarze i dopiero wtedy zaczyna prawdziwe show. Szukasz nutki ekstrawagancji? Na jej występie nutka znajdzie Cię sama.
 ???
? Coolek – niesamowity performer o umiejętnościach cyrkowych, który lubi igrać z ogniem. Wszystkim zaraz jest gorąco. Mam nadzieję, że ktoś na sali umie wcielić się w strażaka.???
? gospodyni wieczoru, rudowłosa diva, która tak jara się burleską, że dorobiła się ognistych loków. Występuje, prowadzi i organizuje pokazy od śląskiej ziemi aż po porty Bałtyku. Tańczy jak szalona, gada jak najęta, kusi jak L4 po dobrym melanżu.   – Madame de Minou – Burlesque Artist ?
a imprezę poprowadzi Katie Cash. Ta blond ślicznotka swoim śpiewem sfiskalizuje wasze spojrzenie na burleskę. Kusząca jak ulgi podatkowe, energiczna jak kot o 3 w nocy, hipnotyzuje jak kelnerka niosąca twoje zamówienie. ???

Do wyboru macie trzy warianty biletów:

  • miejsce przy wybranym stoliku 10 osobowym
  • miejsce przy wybranym stoliku 4 osobowym
  • miejsce na 2/3 osobowej kanapie – każda kanapa sprzedawana jest jako całość!

Dodatkowo na miejscu dostępna będzie możliwość zamówienia kolacji ze skróconej karty dań. Do wyboru będą ciepłe, zimne posiłki i przystawki. Jednym słowem wszystko, czego dusza zapragnie!

GODZINA:

  • 19 – otwarcie drzwi
  • 20 – start pokazów

GDZIE: Kultura Wysoka, ul. Szwedzka 2 Warszawa

Jak się przygotować? 

 Dress to impress — elegancko, ekstrawagancko, lub po prostu… ładnie. Weź tę suknię z cekinami, pewnie już się nudzi w szafie. Garnitur też czasami warto przewietrzyć. Ten dekolt trochę za głęboki? Weź głębszy. Wzorki na koszuli zbyt szalone? Wymiękną przy scenicznych pląsach, bierz. Dresy z barbie i wysoka szpilka? I dare you. I double dare you. Wskazane jest wszystko, co sprawi, że poczujesz się jak pasażer z górnego pokładu. 

Ile to trwa?  

Planowane są trzy akty, mniej więcej czterdziestopięciominutowe. Między nimi przerwy po 15 minut. Przedziały te są dosyć orientacyjne 🙂  

Co robić w przerwie?  

Przede wszystkim warto zajrzeć na stoisko gdzie znajdziecie: 

  • Pasties (ręcznie robione, oryginalne, takie bardziej świecące i mniej przyciągające postronne spojrzenia) 
  • Fotosy A5 (25zł), A4 (40zł) (po występie złap performera, to ci strzeli dedykację) 
  • Guilty pleasures z Atelier Minou (tutaj dopiero zaczyna się zabawa – sprawdźcie sami) 

Podczas imprezy będzie również czynny bar, gdzie będzie można zakupić napoje alkoholowe i bezalkoholowe. ???


Jeśli wybierasz się grupą ponad 5 osób skontaktuj się z nami, aby otrzymać specjalną ofertę cenową! Czekamy na Twoją wiadomość na burlesque@madamedeminou.pl

Masz pytania? Pisz śmiało! Ale najpierw sprawdź, czy odpowiedzi na Twoje pytania nie ma w naszym FAQ!

Do zobaczenia w Kulturze Wysokiej!

 

 

Ticket Type Price Cart

Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.