Rewia Burleski by Madame de Minou w La Rosa BYDGOSZCZ

Rewia Burleski by Madame de Minou w La Rosa BYDGOSZCZ

14 stycznia, 2022 8:00 pm - 11:00 pm La Rosa, Pl. Kościeleckich 3, 85-033 Bydgoszcz

Burleska  w La Rosa!

Jak Polska długa i szeroka Madame de Minou z pomocą najlepszych artystów w kraju zachwyca nawet najbardziej wybrednych koneserów kabaretowej sztuki. A wystąpią dla Was:

  • Rudy Ruby – niesamowicie energetyczna, światowa performerka, której show będziecie wspominać jeszcze długo💃
  • Miss Mistress – tajemnicza i nieprzewidywalna 💃
  • Madame de Minou – Burlesque Artist – rudowłosa diva o nogach dłuższych niż cała seria Gry o Tron i włosach bardziej zakręconych niż nowoładowe podatki
  • Katie Cash – która zręcznie przeprowadzi Was przez meandry burleskowego widowiska

Do wyboru macie dwa warianty biletów

  • VIP – cieszysz się niedużą odległością od sceny oraz narażasz na bezpośrednie ataki ze strony artystów. Prócz tego może się zdarzyć, że będziesz wyciągać cekiny z drinków, a cała ta przyjemność będzie Cię kosztować jedynie 120 zł.
  • STANDARD – masz święty spokój, nikt nie rzuca piórami przed twarzą, nikt nie stawia w niezręcznych sytuacjach, więc po prostu delektujesz się świetnym show w bezpiecznej odległości.

Pamiętaj!

Kupując bilet kupujesz MIEJSCE, a nie stolik. Zarówno przy stolikach VIP jak i standardowych miejsca będą ustawione w konfiguracjach 10-12 osobowych.🥳🥳🥳

La Rosa słynie ze wspaniałej kuchni, gorąco polecamy zatem, byście podczas show skosztowali niecodziennych potraw, które na pewno ucieszą Wasze podniebienia 🥂🌹🔥

Po spektaklu zapraszamy na skromne after party w klimacie retro, więc frędzlowe sukienki, boa, rękawiczki i mocne makijaże są jak najbardziej wskazane! Panów miło nam będzie zobaczyć w szelkach i muchach, aczkolwiek wszelka ekstrawagancja jest mile widziana!

UWAGA! Układ sali ma charakter POGLĄDOWY, organizator zastrzega sobie możliwość lekkiej modyfikacji w zależności od okoliczności, z zachowaniem charakteru biletu (VIP lub standard) oraz lokalizacji przy określonym stoliku.

Masz pytania? Pisz śmiało! 

 

Do zobaczenia w La Rosa!

Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.