Rewia Burleski Madame de Minou 17.03 w Królestwie Katowice

Rewia Burleski Madame de Minou 17.03 w Królestwie Katowice

17 marca, 2022 7:00 pm - 11:00 pm

Burleska po raz piąty w Królestwie!

Jak Polska długa i szeroka Madame de Minou z pomocą najlepszych artystów w kraju zachwyca nawet najbardziej wybrednych koneserów kabaretowej sztuki. W Nowym Roku nadszedł czas na kolejną imprezę! I tak podczas Rewii Burleski w styczniu wystąpią dla Was:

A wystąpią przed Wami:
🐾 Kalinka Kalaschnikow – niesamowicie energetyczna, światowa performerka, której show będziecie wspominać jeszcze długo
🐾 Red Juliette – energetyczny wulkan o szalonej ekspresji
🐾 gospodyni wieczoru, rudowłosa diva o nogach dłuższych niż lista dodatkowych podatków z Nowego Nieładu – Madame de Minou – Burlesque Artist 🐈
a imprezę poprowadzi Katie Cash, która wprowadzi Was w meandry burleskowego widowiska.

 

Do wyboru macie dwa warianty biletów

  • VIP – cieszysz się niedużą odległością od sceny oraz narażasz na bezpośrednie ataki ze strony artystów. Prócz tego może się zdarzyć, że będziesz wyciągać cekiny z drinków, a cała ta przyjemność będzie Cię kosztować jedynie 110 zł.
  • STANDARD – masz święty spokój, nikt nie rzuca piórami przed twarzą, nikt nie stawia w niezręcznych sytuacjach, więc po prostu delektujesz się świetnym show w bezpiecznej odległości.

Pamiętaj! Kupując bilet VIP kupujesz MIEJSCE, a nie stolik.  Jeśli zdecydujesz się na miejsce standardowe, miejsca ulokowane są w konfiguracji kinowej, nie przy stolikach. Ze względu na problemy z systemem rezerwacji miejsc wracamy do starego systemu, gdzie kupujesz miejsca, które nie będą numerowane. Po godzinie otwarcia drzwi goście będą wpuszczeni na salę, gdzie będzie można zająć sobie miejsce zgodnie z rodzajem zakupionego biletu (VIP lub standard). Dziękujemy za Waszą wyrozumiałość!

Po spektaklu zapraszamy na skromne after party w klimacie retro, więc frędzlowe sukienki, boa, rękawiczki i mocne makijaże są jak najbardziej wskazane! Panów miło nam będzie zobaczyć w szelkach i muchach, aczkolwiek wszelka ekstrawagancja jest mile widziana!

Masz pytania? Pisz śmiało! 

 

Do zobaczenia w Królestwie!

 

Ticket Type Price Cart

Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.