Rewia Burleski Madame de Minou w Królestwie Katowice

Rewia Burleski Madame de Minou w Królestwie Katowice

13 stycznia, 2022 7:00 pm - 11:00 pm

Burleska po raz czwarty w Królestwie!

Jak Polska długa i szeroka Madame de Minou z pomocą najlepszych artystów w kraju zachwyca nawet najbardziej wybrednych koneserów kabaretowej sztuki. W Nowym Roku nadszedł czas na kolejną imprezę! I tak podczas Rewii Burleski w styczniu wystąpią dla Was:

A wystąpią przed Wami:
🐾 Rudy Ruby – niesamowicie energetyczna, światowa performerka, której show będziecie wspominać jeszcze długo💃
🐾 Miss Mistress – tajemnicza i nieprzewidywalna 💃
🐾 gospodyni wieczoru, rudowłosa diva o nogach dłuższych niż lista dodatkowych podatków z Nowego Nieładu – Madame de Minou – Burlesque Artist 🐈
a imprezę poprowadzi Katie Cash, która wprowadzi Was w meandry burleskowego widowiska.

 

Do wyboru macie dwa warianty biletów

  • VIP – cieszysz się niedużą odległością od sceny oraz narażasz na bezpośrednie ataki ze strony artystów. Prócz tego może się zdarzyć, że będziesz wyciągać cekiny z drinków, a cała ta przyjemność będzie Cię kosztować jedynie 110 zł.
  • STANDARD – masz święty spokój, nikt nie rzuca piórami przed twarzą, nikt nie stawia w niezręcznych sytuacjach, więc po prostu delektujesz się świetnym show w bezpiecznej odległości.

Pamiętaj! Kupując bilet VIP kupujesz MIEJSCE, a nie stolik.  Jeśli zdecydujesz się na miejsce standardowe, miejsca ulokowane są w konfiguracji kinowej, nie przy stolikach.

Po spektaklu zapraszamy na skromne after party w klimacie retro, więc frędzlowe sukienki, boa, rękawiczki i mocne makijaże są jak najbardziej wskazane! Panów miło nam będzie zobaczyć w szelkach i muchach, aczkolwiek wszelka ekstrawagancja jest mile widziana!

UWAGA! Układ sali ma charakter POGLĄDOWY, organizator zastrzega sobie możliwość lekkiej modyfikacji w zależności od okoliczności, z zachowaniem charakteru biletu (VIP lub standard) oraz lokalizacji przy określonym stoliku.

Masz pytania? Pisz śmiało! 

 

Do zobaczenia w Królestwie!

 

Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.