Rewia Burleski w Starym Klasztorze WROCŁAW 25.08

Rewia Burleski w Starym Klasztorze WROCŁAW 25.08

25 sierpnia, 2022 7:00 pm - 11:45 pm Stary Klasztor (Jana Ewangelisty Purkyniego 1, 50-155 Wrocław)

Burleska po raz czwarty w Starym Klasztorze!

Jak Polska długa i szeroka Madame de Minou z pomocą najlepszych artystów w kraju zachwyca nawet najbardziej wybrednych koneserów kabaretowej sztuki. Nadszedł czas na kolejną imprezę we Wrocławiu! I tak podczas Rewii Burleski w sierpniu wystąpią dla Was:

🐾 Betty Crispy
🐾 Paweł Kułaga
🐾 gospodyni wieczoru, rudowłosa diva o nogach dłuższych niż przedwyborcze obietnice polityków – Madame de Minou – Burlesque Artist 🐈
a imprezę poprowadzi Katie Cash, która wprowadzi Was w meandry burleskowego widowiska.

 

Do wyboru macie aż 3 warianty biletów

  • VIP – sektor 1/2 – cieszysz się niedużą odległością od sceny oraz narażasz na bezpośrednie ataki ze strony artystów. Prócz tego może się zdarzyć, że będziesz wyciągać cekiny z różnych elementów swojej garderoby, a cała ta przyjemność będzie Cię kosztować jedynie 125 lub 110 zł.
  • STANDARD sektor 3/4/5 – masz święty spokój, nikt nie rzuca piórami przed twarzą, nikt nie stawia w niezręcznych sytuacjach, więc po prostu delektujesz się świetnym show w bezpiecznej odległości w cenie zależnej od bezpiecznej odległości ;).
  • ANTRESOLA – tu też masz święty spokój, a do tego patrzysz na wszystko z góry, więc żaden szczegół show na pewno Ci nie ucieknie.

UWAGA! Układ sali ma charakter POGLĄDOWY, organizator zastrzega sobie możliwość lekkiej modyfikacji w zależności od okoliczności, z zachowaniem charakteru biletu (VIP lub standard) oraz lokalizacji.

Masz pytania? Pisz śmiało!

KIEDY: 25 sierpnia – czwartek

GODZINA:

  • 18 – otwarcie drzwi
  • 19 – start pokazów

GDZIE: Stary Klasztor (Jana Ewangelisty Purkyniego 1, 50-155 Wrocław)

 

Do zobaczenia w Starym Klasztorze!

Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.