Rewia Burleski w Starym Klasztorze WROCŁAW 13.10

Rewia Burleski w Starym Klasztorze WROCŁAW 13.10

13 października, 2022 8:00 pm - 11:45 pm Stary Klasztor (Jana Ewangelisty Purkyniego 1, 50-155 Wrocław)

Burleska po raz piąty w Starym Klasztorze!

Jak Polska długa i szeroka Madame de Minou z pomocą najlepszych artystów w kraju zachwyca nawet najbardziej wybrednych koneserów kabaretowej sztuki. Nadszedł czas na kolejną imprezę we Wrocławiu! I tak podczas Rewii Burleski w październiku wystąpią dla Was:

🐾 Red Juliette – po pokazie chętnie wrócisz do momentu, w którym zazdrościłaś jej tylko kreacji. Red Juliette zaprasza rumieńce na Wasze twarze i dopiero wtedy zaczyna prawdziwe show. Szukasz nutki ekstrawagancji? Na jej występie nutka znajdzie Cię sama.
🐾 Pony Boy – Mówili, że sceniczny zwierz. Teraz to już sceniczne zoo. Zwinny jak młody królik, skoczny jak delfin, a Ty uśmiejesz się jak kucyk. Można patrzeć, prosimy nie głaskać. I odłóż ten pejcz.
🐾 gospodyni wieczoru, rudowłosa diva o nogach dłuższych niż przedwyborcze obietnice polityków – Madame de Minou – Burlesque Artist 🐈
a imprezę poprowadzi Kate Rex, która wprowadzi Was w meandry burleskowego widowiska.

 

Do wyboru macie aż 3 warianty biletów

  • VIP – sektor 1/2 – cieszysz się niedużą odległością od sceny oraz narażasz na bezpośrednie ataki ze strony artystów. Prócz tego może się zdarzyć, że będziesz wyciągać cekiny z różnych elementów swojej garderoby, a cała ta przyjemność będzie Cię kosztować jedynie 139 lub 119 zł.
  • STANDARD sektor 3/4/5 – masz święty spokój, nikt nie rzuca piórami przed twarzą, nikt nie stawia w niezręcznych sytuacjach, więc po prostu delektujesz się świetnym show w bezpiecznej odległości w cenie zależnej od bezpiecznej odległości ;).
  • ANTRESOLA – tu też masz święty spokój, a do tego patrzysz na wszystko z góry, więc żaden szczegół show na pewno Ci nie ucieknie.

UWAGA! Układ sali ma charakter POGLĄDOWY, organizator zastrzega sobie możliwość lekkiej modyfikacji w zależności od okoliczności, z zachowaniem charakteru biletu (VIP lub standard) oraz lokalizacji.

Masz pytania? Pisz śmiało!

KIEDY: 13 października – czwartek

GODZINA:

  • 19 – otwarcie drzwi
  • 20 – start pokazów

GDZIE: Stary Klasztor (Jana Ewangelisty Purkyniego 1, 50-155 Wrocław)

 

Do zobaczenia w Starym Klasztorze!

Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.