Rewia Burleski w Starym Klasztorze WROCŁAW 28.04

Rewia Burleski w Starym Klasztorze WROCŁAW 28.04

28 kwietnia, 2022 7:00 pm - 11:45 pm Stary Klasztor (Jana Ewangelisty Purkyniego 1, 50-155 Wrocław)

Burleska po raz kolejny w Starym Klasztorze!

Jak Polska długa i szeroka Madame de Minou z pomocą najlepszych artystów w kraju zachwyca nawet najbardziej wybrednych koneserów kabaretowej sztuki. Nadszedł czas na kolejną imprezę we Wrocławiu! I tak podczas Rewii Burleski w kwietniu wystąpią dla Was:

🐾 Holly’s Good – włoska artystka, która w swoich pokazach łączy elementy baletu, tańca nowoczesnego, modern-jazzowego, funky, współczesnego, tańca brzucha czy flamenco
🐾 Miss Mistress – na scenie bywa słodką, miłą, uwodzącą kobietą lub bezlitosną, silną i bardzo rozpustną wampirzycą
🐾 gospodyni wieczoru, rudowłosa diva o nogach dłuższych niż lista dodatkowych podatków z Nowego Nieładu – Madame de Minou – Burlesque Artist 🐈
a imprezę poprowadzi Katie Cash, która wprowadzi Was w meandry burleskowego widowiska.

 

Do wyboru macie aż 3 warianty biletów

  • VIP – cieszysz się niedużą odległością od sceny oraz narażasz na bezpośrednie ataki ze strony artystów. Prócz tego może się zdarzyć, że będziesz wyciągać cekiny z różnych elementów swojej garderoby, a cała ta przyjemność będzie Cię kosztować jedynie 110 zł.
  • STANDARD sektor 1/2/3 – masz święty spokój, nikt nie rzuca piórami przed twarzą, nikt nie stawia w niezręcznych sytuacjach, więc po prostu delektujesz się świetnym show w bezpiecznej odległości w cenie zależnej od bezpiecznej odległości ;).
  • ANTRESOLA – tu też masz święty spokój, a do tego patrzysz na wszystko z góry, więc żaden szczegół show na pewno Ci nie ucieknie.

UWAGA! Układ sali ma charakter POGLĄDOWY, organizator zastrzega sobie możliwość lekkiej modyfikacji w zależności od okoliczności, z zachowaniem charakteru biletu (VIP lub standard) oraz lokalizacji przy określonym stoliku.

Masz pytania? Pisz śmiało!

KIEDY: 28 kwietnia – czwartek

GODZINA:

  • 18 – otwarcie drzwi
  • 19 – start pokazów

GDZIE: Stary Klasztor (Jana Ewangelisty Purkyniego 1, 50-155 Wrocław)

 

Do zobaczenia w Starym Klasztorze!

 

Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.