Warsztaty z burleski 19.11.2023 (13-15) WROCŁAW

Warsztaty z burleski 19.11.2023 (13-15) WROCŁAW

19 listopada, 2023 4:30 pm - 6:30 pm

Warsztaty burleski z Madame de Minou!

Temat: Tassels twirling czyli kręcenie frędzelkami przy pasties

Chcesz nauczyć się techniki kręcenia chwostami pod okiem jednej z czołowych performerek polskiej burleski – Madame de Minou?

Chcesz wyjść ze swojej strefy komfortu i poczuć prawdziwe wyzwolenie?

Chcesz poznać tajemnice największych gwiazd burleski?

Chcesz spędzić szalony czas w gronie równie fajnych, odważnych i otwartych Kobiet, jak Ty?

A może chcesz po prostu udoskonalić swój burleskowy warsztat?

W takim razie, zarezerwuj miejsce dla siebie już teraz! Ilość miejsc ograniczona!

———————————————————————————

Podczas warsztatów dowiesz się, w jaki sposób wprawić w ruch pasties z frędzelkami za pomocą paru nieoczywistych technik. Wiem, brzmi zabawnie i równie zabawnie wygląda, ale wyobraź sobie minę swojego partnera/ki, gdy zakończysz zmysłowy taniec takim oto elementem!

Plan warsztatów:

 🐾 krótkie wprowadzenie teoretyczne

🐾  wybór pasties DLA SIEBIE

🐾  rozgrzewka i rozluźnienie ciała

🐾 nauka zmysłowego ściągania biustonosza

🐾  nauka technik kręcenia pasties

Na warsztaty otrzymasz ode mnie prostą parę naklejek na pasties prosto z mojej pracowni – Atelier Minou. Po ich zakończeniu będziesz mogła od razu zakupić je w promocyjnej cenie obowiązującej w dniu warsztatów. Zakupy nie są obowiązkowe!

  1. ———————————————————————————

Pytania i odpowiedzi:

🌟Czy mężczyźni mogą brać udział w warsztatach? Nie, warsztaty kierowane są wyłącznie do kobiet.

🌟Czy mogę mieć swoją parę pasties? Oczywiście! Jeśli masz swoje to możesz je wziąć, ale nie kupuj specjalnie. Dostaniesz u mnie pare na warsztaty, a jeśli Ci się spodobają, to będziesz miała możliwość ich zakupu po lekcji.

🌟Czy trzeba się będzie rozbierać? Tak, na tym w dużej mierze polega sztuka burleski. Ale bez obaw, w miłej atmosferze, krok po kroku będziemy razem pokonywać skrępowanie.

 

🌟 Czy można tylko przyjść popatrzeć? Nie, jeśli decydujesz się na warsztaty będę oczekiwać od Ciebie aktywnego uczestnictwa.

🌟 Jak się ubrać na warsztaty? Wygodnie! Rekomenduję ładne body i kabaretki + szpilki lub buty taneczne, żeby poczuć się bardziej kobieco, ale szorty i skarpetki też są ok!

🌟 Co muszę zabrać ze sobą? Butelka wody i pas do pończoch jeśli masz i pończochy. Najlepiej już używane, z oczkiem lub po prostu ucięte rajstopy. Będziemy dużo na nich pracować i na pewno się zniszczą, więc szkoda kupować nowe! Dodatkowo jeśli masz, weź ze sobą wsuwane buty na obcasie. Jeśli nie masz, opcjonalnie możesz być na boso.

🌟 Dlaczego warsztaty są bezpłatne? Warsztaty są bezpłatne w przypadku zakupu pasties. Wtedy 100 zł zapłacone przy zgłoszeniu na warsztaty będziesz mogła odliczyć od ceny pasties. Jest to element promocji mojej marki Atelier Minou. Oczywiście, że w życiu nie ma nic za darmo i tutaj też nie. Daję Ci swoją wiedzę i w zamian zapoznaję Cię z moją sztuką i z moimi produktami. Możesz kupić lub nie! Jeśli nie zdecydujesz się na zakup pasa 100 zł pozostaje symboliczną opłatą za warsztaty.

🌟Ile będzie osób? Warsztaty są przewidziane na 20 uczestniczek.

🌟Ile będą trwać warsztaty? Warsztaty łącznie z wprowadzeniem i ewentualnymi zakupami będą trwać 2 h.

🌟Ile kosztuje para pasties? W zależności od modelu ceny wahają się od 130 do 270 zł, jednak nie dość, że na warsztaty wykonamy specjalną serię w uproszczonej formie po 100 zł, to na każdą parę poza serią specjalną mamy rabat 20%.

LOKALIZACJA: Studio Tańca Just Move ul. Kruszwicka 26/28 Wrocław 

 

Ticket Type Price Cart

Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.