Kurs BURLESKOWE CHOREO Gdańsk 9.10

Kurs BURLESKOWE CHOREO Gdańsk 9.10

Stock: Available

200,00 

Kiedy: 9 października (niedziela) w godzinach 11-15

Gdzie: Studio Tańca Z-Dance al. Rzeczypospilitej 11a

Dla kogo: dla PEŁNOLETNICH kobiet niezależnie od kondycji i doświadczenia

Za ile: 200 zł

Co robimy: autorska choreografia Minou do piosenki, którą wszyscy znają

A co to za piosenka: https://open.spotify.com/track/32YHCNItnCdiYaPbw0uTo8?si=6aa4388ef63c4001

Co przygotować: butelka wody i kostium (opis poniżej)

 

Stock: Available

- +
Kategoria:

Zapraszam na 4-godzinny warsztat burleski choreo!

Zajęcia “Burleska choreo” to nowy cykl 4-godzinnych warsztatów prowadzonych przez zawodową performerkę burleski Madame de Minou. Nie jest to kolejna grupa pseudoburleskowa prowadzona przez tancerkę latino, albo popularne ostatnimi czasy warsztaty tańca “w stylu burleski”. Jeśli coś jest “w stylu”, to znaczy, że nie jest naprawdę. Choreografie przerabiane na warsztatach dają dużo swobody uczestniczkom i nie zamykają się w sztywnych ramach technikaliów. 

 

Stawiam na feeling, ekspresję i indywidualność, a warsztat techniczny pozostawiam nauczycielom baletu. Oczywiście skoryguję Twoją postawę i zwrócę uwagę na obciągnięte palce, ale nie to jest kwintesencją burleski. 

Przygotowana przeze mnie choreografia nie opiera się wyłącznie na tańcu, ale zawiera wszystko to, co praktykuje się na żywych scenach, czyli między innymi praca z rekwizytem, ściąganie kostiumu, mimika oraz sztuka improwizacji.

Podczas zajęć opanujesz prosty układ choreograficzny do muzyki, którą znasz na pamięć. Choreografię z powodzeniem będziesz mogła wykorzystać w domowym zaciszu. 

 

Na kostium, z którym będziemy pracować składają się:

– kabaretki (lub zwykłe rajstopy)

  • majtki z wysokim stanem założone na kabaretki (im wyższe tym wyglądają bardziej jak kostium, niż jak bielizna)
  • szpilki (wiadomo… jeśli nie czujesz się pewnie w wysokich, weź niższe, albo w ogóle nie bierz)
  • stanik (najlepiej klasyczny, zapinany z tyłu)
  • koszula oversize (zabierz Mężowi albo kup najtańszą w lumpie)
  • krawat (jak wyżej)
  • pasties z chwostem (jeśli nie masz, dostaniesz ode mnie)

 

Pamiętaj! To są warsztaty, a nie sprawdzian z życia! Nie musi być perfekcyjnie. Jeśli wolisz być na bosaka, bo w szpilkach nie czujesz się pewnie, to też jest ok. Jeśli nie masz majtek z wysokim stanem, weź jakiekolwiek. Jeśli nie masz krawata, to nie kupuj specjalnie. Dłuższa apaszka też się sprawdzi na warsztaty.

 

Warsztaty są odpowiednie dla kobiet o KAŻDYM STOPNIU ZAAWANSOWANIA TANECZNEGO i o każdej kondycji czy rozmiarze. Choreografia bazuje na bardzo prostych, ale efektownych elementach. Niektóre fragmenty będą miały wariant łatwiejszy i trudniejszy, więc nie przejmuj się, że coś będzie dla ciebie zbyt trudne.

 

Na finał choreografii przewidziany jest tassels twirling – czyli kręcenie frędzelkami na piersiach. Jeśli masz swoje to weź. Jeśli nie, nie kupuj specjalnie. Dostaniesz ode mnie, a jeśli spodobają Ci się moje ręcznie robione cuda w pojedynczych egzemplarzach, będziesz mogła od razu je zakupić po promocyjnej cenie dla kursantek. 

 

SPĘDZISZ FANTASTYCZNY CZAS

z kobietami, które chcą od życia więcej.

Zajęcia prowadzone są przez zawodową performerkę burleski, która swoim charakterem i wdziękiem zdołała podbić już niejedną polską scenę – Madame de Minou – Burlesque Artist

OD LAT ZWIĄZANA ZE SCENĄ, JEDNA Z CZOŁOWYCH PERFORMEREK W KRAJU. PRODUCENTKA NAJWIĘKSZEJ IMPREZY BURLESKOWEJ W KRAJU I RACZKUJĄCA BUSINESS LADY.

SWOJE DOŚWIADCZENIE ZE SCENY POŁĄCZYŁA Z PRAKTYCZNYMI TRICKAMI Z ŻYCIA PRYWATNEGO TWORZĄC PRZY TYM WYŚMIENITY KOKTAJL ZMYSŁOWEJ ZABAWY, KTÓREGO PRZYNAJMNIEJ RAZ W ŻYCIU POWINNA DOŚWIADCZYĆ KAŻDA KOBIETA.

KURS JEST KIEROWANY DO KOBIET

W KAŻDYM WIEKU POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA,

W KAŻDYM ROZMIARZE I MOMENCIE ŻYCIA​​.

Zapraszam zarówno Młode Mamy, Dziewczyny dopiero odkrywające przyjemności płynące z bycia Kobietami, jak i Panie, które pomimo upływu czasu nie przestają korzystać z życia.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.