Kalendarz

Kalendarz

N/A

Stock: Available

111,00 114,00 

- +

Jeśli istnieje coś, co mogłoby umilić przejście przez kolejny rok w Polsce, to z pewnością będzie to towarzystwo jednej z czołowych performerek rodzimej burleski na ścianie Twojego salonu. Lub kuchni. Lub gdzie tam sobie powiesisz…

 

Ten wyjątkowy kalendarz w limitowanej serii 50 sztuk zawiera najlepsze zdjęcia Madame de Minou zarówno z sesji, jak i ze sceny. Ten zbiór fantastycznych ujęć złapanych przez Anushkę Krasovską (dawniej Wojtecką), Emilię Lyon oraz Michała Hordowicza będzie stanowić piękną dekorację Twojego mieszkania i chociaż na chwilę pozwoli Ci zapomnieć, że płacimy 23% VATu. Ponad to pozwoli Ci także zorientować się, jaki jest dziś dzień tygodnia i kiedy wypada w tym roku Dzień Babci.

 

Gwarantuję nieopisaną wręcz przyjemność z odkrywania kolejno stycznia, lutego, marca i reszty miesięcy opatrzonych średnio przyzwoitymi zdjęciami Minou, a gdy rok 2023 już się zakończy, spokojnie możesz rozczłonkować kalendarz i zachować foty umieszczając je koło fotografii Mamy lub ulotki ulubionej pizzerii.

 

Minou może i nie jest tak piękna jak Robert Makłowicz i z pewnością nie bije od niej taki blask bogactwa, jak od o. Rydzyka, ale z pewnością jej rude loki fantastycznie wpiszą się w krajobraz Twojego M4.

 

Kalendarz składa się z 13 wyjątkowych zdjęć, po jednym na każdy miesiąc + zdjęcie okładkowe. Format A3.

!!!UWAGA!!! Wysyłka kalendarzy odbędzie się w dniach 15-16.12 za pośrednictwem firmy InPost.

Każdy egzemplarz zostanie podpisany i obszminkowany ustami Minou przed wysyłką. Jeśli nie życzysz sobie śladu czerwonych ust na zdjęciu tytułowym, wybierz odpowiednią opcję. Jeśli natomiast chciałbyś jakąś dedykację lub dopisek, daj mi znać w komentarzu do zamówienia.

Wysyłka

Paczkomat, kurier

podpis

z podpisem i całusem, nietknięty

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.