Burlesque Show by Madame de Minou Warszawa

Burlesque Show by Madame de Minou Warszawa

N/A

Stock: Available

70,00 100,00 

KIEDY: 28 sierpnia – sobota, start pokazów godzina 20, otwarcie drzwi godzina 19
GDZIE: Jack’s Cinema Bar  ul. Bracka 18 Warszawa
DRESS CODE:
 dress to impress

W Jacks Cinema wystąpią dla Was:

  • Red Juliette – energetyczny wulkan o szalonej ekspresji
  • Miss Mistress -na scenie zmienna jak każda kobieta: słodka, miła i uwodząca lub bezlitosna, silna i bardzo rozpustna wampirzyca
  • Madame de Minou – Burlesque Artist – rudowłosa diva o nogach dłuższych niż cała seria Gry o Tron i włosach bardziej zakręconych niż przedwyborcze obietnice polityków.
  • ORAZ NIESPODZIANKA DLA MIŁOŚNIKÓW WYSOKICH FORM MUZYCZNYCH!

Wydarzenie składa się z 3 aktów rozdzielonych przerwami. Podczas wolnych kilku minut będzie można zaopatrzeć się w burleskowe i buduarowe akcesoria ze sklepu Atelier Minou

Podczas imprezy będzie także możliwość zakupienia fotosów z wizerunkami performerek, na których po występach z przyjemnością Wam się podpiszą!

Cały dochód ze sprzedaży zdjęć trafia bezpośrednio do artystek!

Zdjęcie w formacie A4 – 40 zł
Zdjęcie w formacie A5 – 20 zł

Nagrywanie całości pokazu jest zabronione.
Nagrywanie fragmentów, boomerangi, zdjęcia – jeśli z oznaczeniem to wskazane!

Ilość miejsc ograniczona.

Wyczyść
- +
Kategorie: ,

Kolejny raz wchodzimy z burleską do Jack’s Cinema!

Jak zwykle Madame de Minou zaprosi najlepszych artystów w kraju, aby zadowolić nawet najbardziej wybrednych koneserów kabaretowej sztuki. Tym razem wystąpią dla Was:

Szalony wulkan o wielu twarzach – Red Juliette

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miss Mistress – na scenie zmienna jak każda kobieta: słodka, miła i uwodząca lub bezlitosna, silna i bardzo rozpustna wampirzyca

Oraz w roli gospodyni imprezy, której samej o sobie nie wypada tak pisać, więc po prostu napisze, że będzie – Madame de Minou

 

Do wyboru macie dwa warianty biletów

  • VIP – cieszysz się niedużą odległością od sceny oraz narażasz na bezpośrednie ataki ze strony artystek. Prócz tego może się zdarzyć, że będziesz wyciągać cekiny z drinków, a wszystko to za jedyne 100 zł. W ten cenie dostajesz także pamiątkową naklejkę autorstwa Ady Dollie z wizerunkiem (szaleńczo słodkim wizerunkiem) Minou.
  • STANDARD – masz święty spokój, nikt nie rzuca piórami przed twarzą, nikt nie stawia w niezręcznych sytuacjach, więc po prostu delektujesz się świetnym show w bezpiecznej odległości.

Pamiętaj! Kupując bilet kupujesz MIEJSCE, a nie stolik. Dokładamy wszelkich starań, aby pary siedziały przy dwuosobowych stolikach (wiemy wszak, jak ważna jest intymność na randkach…), niemniej jednak nie jesteśmy w stanie zagwarantować na 100%, że nie dołączy do Was druga para. Jeśli bardzo Wam na tym zależy, dajcie znać w komentarzu do zakupu lub napiszcie na maila burlesque@madamedeminou.pl, że ten wyjątkowy wieczór chcecie spędzić w określonym towarzystwie. To samo dotyczy większych grup – wybierasz się na burleskę większą ekipą? To świetnie! Daj znać w komentarzu lub mailowo, na ile osób przygotować Wam miejsce tak, abyśmy wszyscy się pomieścili.

Masz pytania? Pisz śmiało! 

 

Do zobaczenia w Jacksie!

Bilet

Bilet Standard, Bilet VIP

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.