Rewia Burleski LUBIN

Rewia Burleski LUBIN

N/A

Stock: Available

50,00 80,00 

KIEDY: 25 listopada – czwartek

GODZINA:

  • 18 – otwarcie drzwi
  • 19 – start pokazów
  • 22:30 – after party

GDZIE: Ave Cezar , ul. Józefa Piłsudskiego 22, 59-300 LUBIN

DRESS CODE: dress to impress

W Ave Cezar wystąpią dla Was:

  • Lillet Lamour– klasyczna piękność z przygotowaniem baletowym
  • Pony Boy –  rozbrykany kuc polskiej boyleski
  • Madame de Minou – Burlesque Artist – rudowłosa diva o nogach dłuższych niż cała seria Gry o Tron i włosach bardziej zakręconych niż nowoładowe podatki
  • Katie Cash – która zręcznie przeprowadzi Was przez meandry burleskowego widowiska

Wydarzenie składa się z 3 aktów rozdzielonych przerwami. Podczas wolnych kilku minut będzie można zaopatrzyć się w burleskowe i buduarowe akcesoria ze sklepu Atelier Minou

Podczas imprezy będzie także możliwość zakupienia fotosów z wizerunkami performerek, na których po występach z przyjemnością Wam się podpiszą!

Cały dochód ze sprzedaży zdjęć trafia bezpośrednio do artystek!

Zdjęcie w formacie A4 – 30 zł
Zdjęcie w formacie A5 – 20 zł

Nagrywanie całości pokazu jest zabronione.
Nagrywanie fragmentów, boomerangi, zdjęcia – jeśli z oznaczeniem to wskazane!

Ilość miejsc ograniczona.

Wyczyść
- +
Kategorie: ,

Już w listopadzie Rewia Burleski podbije Lubin!

Jak Polska długa i szeroka Madame de Minou z pomocą najlepszych artystów w kraju zachwyca nawet najbardziej wybrednych koneserów kabaretowej sztuki. Po raz pierwszy w Lubinie, w klubie Ave Cezar zadebiutuje Rewia Burleski by Madame de Minou! I tak podczas Rewii Burleski w listopadzie wystąpią dla Was:

A wystąpią przed Wami:
🐾 klasyczna piękność z przygotowaniem baletowym w postaci Lillet Lamour💃
🐾 rozbrykany kuc polskiej boyleski, burleska w męskim wydaniu, czyli Pony Boy 🐎
🐾 gospodyni wieczoru, rudowłosa diva o nogach dłuższych niż lista dodatkowych podatków z Nowego Nieładu – Madame de Minou – Burlesque Artist 🐈
a imprezę poprowadzi Katie Cash, która wprowadzi Was w meandry burleskowego widowiska.

 

Do wyboru macie dwa warianty biletów

  • VIP – cieszysz się niedużą odległością od sceny oraz narażasz na bezpośrednie ataki ze strony artystów. Prócz tego może się zdarzyć, że będziesz wyciągać cekiny z drinków, a cała ta przyjemność będzie Cię kosztować jedynie 90 zł.
  • STANDARD – masz święty spokój, nikt nie rzuca piórami przed twarzą, nikt nie stawia w niezręcznych sytuacjach, więc po prostu delektujesz się świetnym show w bezpiecznej odległości.

Pamiętaj! Kupując bilet VIP kupujesz MIEJSCE, a nie stolik. Dokładamy wszelkich starań, aby pary siedziały przy dwuosobowych stolikach (wiemy wszak, jak ważna jest intymność na randkach…), niemniej jednak nie jesteśmy w stanie zagwarantować na 100%, że nie dołączy do Was druga para. Może zrodzi się z tego jakaś fantastyczna przyjaźń? Jeśli bardzo Wam na tym zależy, dajcie znać w komentarzu do zakupu lub napiszcie na maila burlesque@madamedeminou.pl, że ten wyjątkowy wieczór chcecie spędzić w określonym towarzystwie. To samo dotyczy większych grup – wybierasz się na burleskę większą ekipą? To świetnie! Daj znać w komentarzu do zamówienia lub mailowo, na ile osób przygotować Wam miejsce tak, abyśmy wszyscy się pomieścili.

Jeśli zdecydujesz się na miejsce standardowe, wtedy siadasz gdzie chcesz. Nie potrzebujesz rezerwacji.

Po spektaklu zapraszamy na skromne after party w klimacie retro, więc frędzlowe sukienki, boa, rękawiczki i mocne makijaże są jak najbardziej wskazane! Panów miło nam będzie zobaczyć w szelkach i muchach, aczkolwiek wszelka ekstrawagancja jest mile widziana!

 

Masz pytania? Pisz śmiało! 

 

Do zobaczenia w Ave Cezar!

Bilet

Bilet Standard, Bilet VIP

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.