Rewia Burleski Madame de Minou w Królestwie

Rewia Burleski Madame de Minou w Królestwie

N/A

Stock: Available

50,00 80,00 

KIEDY: 15 lipca – czwartek

GODZINA:

  • 18 – otwarcie drzwi
  • 19 – start pokazów
  • 22:30 – after party

GDZIE: Królestwo rondo im. gen. Jerzego Ziętka 1, Rondo, 40-001 Katowice

DRESS CODE: dress to impress

W Królestwie wystąpią dla Was:

  • Red Juliette – energetyczny wulkan o szalonej ekspresji
  • Miss Mistress – tajemnicza femme fatale
  • Madame de Minou – Burlesque Artist – rudowłosa diva o nogach dłuższych niż cała seria Gry o Tron i włosach bardziej zakręconych niż nowoładowe podatki
  • Don Voce – który zręcznie przeprowadzi Was przez meandry burleskowego widowiska
  • ORAZ NIESPODZIANKA DLA MIŁOŚNIKÓW WYSOKICH FORM MUZYCZNYCH!

Wydarzenie składa się z 3 aktów rozdzielonych przerwami. Podczas wolnych kilku minut będzie można zaopatrzyć się w burleskowe i buduarowe akcesoria ze sklepu Atelier Minou

Podczas imprezy będzie także możliwość zakupienia fotosów z wizerunkami performerek, na których po występach z przyjemnością Wam się podpiszą!

Cały dochód ze sprzedaży zdjęć trafia bezpośrednio do artystek!

Zdjęcie w formacie A4 – 30 zł
Zdjęcie w formacie A5 – 20 zł

Nagrywanie całości pokazu jest zabronione.
Nagrywanie fragmentów, boomerangi, zdjęcia – jeśli z oznaczeniem to wskazane!

Ilość miejsc ograniczona.

Wyczyść
- +
Kategorie: ,

Burleska po raz pierwszy w Królestwie!

Jak Polska długa i szeroka Madame de Minou z pomocą najlepszych artystów w kraju zachwyca nawet najbardziej wybrednych koneserów kabaretowej sztuki. Po raz pierwszy w Katowicach podczas Rewii Burleski wystąpią dla Was:

Czarująca Miss Mistress, która zmienia się jak kameleon w zależności od pogody. Albo jej nastroju. Albo wyników giełdy. Tego nie wie nikt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szalony wulkan o nienagannej jakości. Artystka ceniona w całej Europie. Energia i pomysłowość – to cała Red Juliette

 

 

 

 

Oraz w roli gospodyni imprezy, której samej o sobie nie wypada tak pisać, więc po prostu napisze, że będzie – Madame de Minou

 

Do wyboru macie dwa warianty biletów

  • VIP – cieszysz się niedużą odległością od sceny oraz narażasz na bezpośrednie ataki ze strony artystek. Prócz tego może się zdarzyć, że będziesz wyciągać cekiny z drinków, a cała ta przyjemność będzie Cię kosztować jedynie 90 zł.
  • STANDARD – masz święty spokój, nikt nie rzuca piórami przed twarzą, nikt nie stawia w niezręcznych sytuacjach, więc po prostu delektujesz się świetnym show w bezpiecznej odległości.

Pamiętaj! Kupując bilet VIP kupujesz MIEJSCE, a nie stolik. Dokładamy wszelkich starań, aby pary siedziały przy dwuosobowych stolikach (wiemy wszak, jak ważna jest intymność na randkach…), niemniej jednak nie jesteśmy w stanie zagwarantować na 100%, że nie dołączy do Was druga para. Może zrodzi się z tego jakaś fantastyczna przyjaźń? Jeśli bardzo Wam na tym zależy, dajcie znać w komentarzu do zakupu lub napiszcie na maila burlesque@madamedeminou.pl, że ten wyjątkowy wieczór chcecie spędzić w określonym towarzystwie. To samo dotyczy większych grup – wybierasz się na burleskę większą ekipą? To świetnie! Daj znać w komentarzu do zamówienia lub mailowo, na ile osób przygotować Wam miejsce tak, abyśmy wszyscy się pomieścili.

Jeśli zdecydujesz się na miejsce standardowe, wtedy siadasz gdzie chcesz. Nie potrzebujesz rezerwacji.

Po spektaklu zapraszamy na skromne after party w klimacie retro, więc frędzlowe sukienki, boa, rękawiczki i mocne makijaże są jak najbardziej wskazane! Panów miło nam będzie zobaczyć w szelkach i muchach, aczkolwiek wszelka ekstrawagancja jest mile widziana!

 

Masz pytania? Pisz śmiało! 

 

Do zobaczenia w Królestwie!

Bilet

Bilet Standard, Bilet VIP

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.