Voucher na WEEKENDOWY KURS BURLESKI Gdańsk, Poznań, Warszawa, Katowice, Wrocław, Toruń

Voucher na WEEKENDOWY KURS BURLESKI Gdańsk, Poznań, Warszawa, Katowice, Wrocław, Toruń

N/A

Stock: Available

280,00 380,00 

Idealny prezent dla kobiety!

Szukasz wyjątkowego prezentu na Walentynki?

Jesteś w dobrym miejscu! Podaruj swojej Przyjaciółce, Siostrze, Mamie, Żonie, Dziewczynie, Nauczycielce czy innej Wspaniałej Kobiecie, która jest dla Ciebie ważna voucher na świetny weekend w gronie Kobiet!

Weekendowy kurs burleski z Madame de Minou stał się już wydarzeniem cyklicznym w kilku polskich miastach. Średnio co kwartał odbywa się kolejna edycja spotkań w kameralnym gronie Kobiet, którym za każdym razem udowadniam, że ich granice leżą dużo dalej, niż same myślą.

Voucher jest ważny przez cały rok 2021. W przypadku nietypowej sytuacji w kraju (np. zakaz wszystkiego, co fajne do nie wiadomo kiedy) terminy ważności voucherów będą przedłużane po indywidualnym ustaleniu.

Voucher jest bezzwrotny, nie podlega wymianie na gotówkę.

Wyczyść
- +
Kategorie: , ,

Kurs burleski

Voucher na kurs burleski jako idealny prezent dla Wyjątkowej Kobiety

Zastanawiasz się nad oryginalnym pomysłem na prezent dla Kobiety?

Weekendowy kurs burleski to fantastyczny pomysł na uszczęśliwienie bliskiej Ci kobiety! Podaruj jej weekendową przygodę z klasyczną burleską pod okiem jednej z czołowych performerek w kraju – Madame de Minou!

 

 

Program weekendowego kursu burleski

Kurs burleski w moim wykonaniu opiera się na wydobyciu i rozbudowaniu indywidualnego charakteru scenicznego. Jest on niezbędny aby poczuć się pewnie w swoim ciele i wykonać show nawet dla jednoosobowej publiczności. O ile kurs ma za zadanie odróżnić charakter kursantki od reszty grupy, o tyle nie brakuje na nim tradycyjnych elementów klasycznej burleski takich jak:

 • dynamika ruchu
 • improwizacja do znanej muzyki
 • kontakt z widzem
 • teoria kostiumu
 • taniec z boa
 • rękawiczki
 • pończochy
 • krzesło
 • historia burleski i jej rodzaje

kurs burleski

Do kogo kierowany jest kurs burleski?

Tak naprawdę do każdej kobiety od 18 do 150 roku życia.

♥ Burleska nie ma ograniczeń wiekowych – niezależnie czy dopiero wchodzisz w życiową rolę kobiety, czy o byciu nią wiesz już sporo z racji wieku, na kursie jest miejsce dla Ciebie.

♥ Burleska nie ma ograniczeń rozmiarowych – jeśli ważysz 40 kg pokażę Ci, jak wykorzystać Twoje atuty. Jeśli ważysz 140 kg – również. Sposoby będą inne, ale efekt zbliżony.

♥ Burleska nie wymaga umiejętności tanecznych – jeśli jesteś tancerką, będziesz to wykorzystywać. Jeśli jesteś raczej z grupy tych drewnianych przekonasz się, że nie potrzebujesz tańczyć, aby robić burleskę.

♥ Burleska nie ocenia – na kursie jest przestrzeń dla każdego. Od szarych myszek (które – jak pokazuje doświadczenie – z kursu wynoszą najwięcej) przez kobiety, które w codziennym życiu nie mają czasu na cieszenie się własną fantastycznością, aż po pewne siebie divy, które tylko parę kroków dzieli od wyjścia na scenę

Gdzie odbywa się kurs?

Kurs tradycyjnie odbywa się w poniższych miastach:

 • Warszawa
 • Gdańsk
 • Poznań
 • Wrocław
 • Toruń
 • Katowice

Lekcje odbywają się na salach tanecznych.

Co prócz kursu?

Aby w pełni móc cieszyć się umiejętnościami wyniesionymi z kursu, warto jest dorzucić obdarowanej Kobiecie skromny, unikalny dodatek. Para pasties z frędzelkami to genialne uzupełnienie kursu a zarazem świetny pomysł na prezent. Pasties są wykonywane ręcznie przez Madame de Minou i masz gwarancję, że zostanie wykonana tylko jedna para. Dostępne pary znajdziesz w moim sklepie – Atelier Minou. Jeśli chcesz sprawić Kobiecie frajdę full wypas wybierz wariant kurs + pasties.

Voucher jako prezent na walentynki

Zbliżające się Walentynki to okazja do celebrowania piękna i miłości, co jest w zasadzie kwintesencją burleski. Jeśli tylko Pani Obdarowywana jest pełnoletnia, VOUCHER na Weekendowy Kurs Burleski jest super pomysłem na prezent. Mało tego – nie musisz nawet go drukować. Mogę zrobić to za Ciebie. Dodaj do prezentu „wydruk z przesyłką” a przygotuję elegancki imienny voucher, już zapakowany i gotowy do wręczenia. Dodam parę słów od siebie i wyślę Ci go pocztą. Przesyłka jest już w cenie. Minimum zachodu przy maximum korzyści.

 

Info logistyczne

Kupując voucher masz gwarancję miejsca na kursie w wybranym przez Ciebie mieście. W styczniu lub gdy tylko zostaną zdjęte obostrzenia, jeśli to miałoby się wydarzyć później, podam listę wstępnych terminów kursów we wszystkich miastach na cały rok. Gdy Właścicielka vouchera znajdzie odpowiedni termin, należy napisać maila na adres burlesque@madamedeminou.pl z prośbą o rezerwację miejsca. Dokładną instrukcję załączę także w mailu po zakupie vouchera.

Pytania? Pisz śmiało!

vouchery na kurs burleski

voucher na weekendowy kurs, voucher na kurs + para pasties

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.