Wieczór panieński z burleską

Pomysł na wieczór panieński

Szukasz pomysłu na oryginalną imprezę dla przyszłej Panny Młodej? Świetnie trafiłaś! Chętnie pomogę Ci zorganizować fantastyczny wieczór, którego uczestniczki nie zapomną przez długi czas. 

Burleska to wyjątkowa sztuka uwodzenia tańcem i aktorstwem, której towarzyszą piękne kostiumy, elegancki styl i luksus bycia kobietą. Podczas warsztatów dowiesz się, jak najpiękniej zaprezentować swoje ciało w tańcu, na ile sposobów można ściągać rękawiczkę i czym jest burleska od kuchni.

Nauczę Cię tricków, które będziesz mogła wykorzystać przed obiektywem lub w alkowie.

Przybliżę Ci sztukę improwizacji do muzyki, którą lubisz i pokażę Ci, jak nawet nie będąc zawodową tancerką, możesz wykorzystać swoje atuty. Na warsztatach przełamiesz swoje bariery, zapomnisz o skrępowaniu i wydobędziesz swoją wewnętrzną Divę. 

Madame de Minou Panieński
Madame de Minou

Wieczór panieński z burleską - co jest w cenie?

Cena wieczoru jest ustalana względem ilości uczestniczek. Napisz do mnie, a przedstawię Ci szczegóły finansowe. Cena zawiera:

  • wynajem profesjonalnej sali tanecznej w centrum Warszawy 
  • pokaz burleski (1 lub 2 pokazy)
  • 2 godziny intensywnego warsztatu burleski
  • krótkie wprowadzenie historyczne i obalenie mitów krążących wokół tematu burleski
  • możliwość przymierzenia elementów burleskowej garderoby
  • lampka prosecco dla każdego 😉

Jak namówić koleżanki?

Oto lista argumentów, które pozwolą Ci przekonać resztę zainteresowanych do podjęciu decyzji o wieczorze z burleską 🙂

  • pieniądze  – cena warsztatu z pokazem jest wyjątkowo atrakcyjna. Zakładając że średnio bilet kosztuje 50-70 zł, a 2h lekcji to koszt około 150 zł, kwota za lekcję z pokazem wygląda mocno apetycznie
  • to nie dla mnie, ja się wstydzę – to prawda, że wychodzimy ze strefy komfortu. Prawda, że będzie trochę wygibasów i oswajania się z myślą, że mamy fajny biust i warto wiedzieć, jak go pokazać. Jeśli uznasz, że któryś element warsztatów jest zbyt odważny dla Ciebie, po prostu zrobisz sobie przerwę. Nic na siłę.
  • jestem za gruba / chuda / wysoka / niska / stara / jakaś tam krzywa – nie, nie jesteś i ja Ci to udowodnię. Każdej po kolei.
  • burleska jest wyuzdana, wulgarna, nie chcę wieczoru ze striptizerką – nic bardziej mylnego. Burleska nie jest ani wyuzdana, ani wulgarna, ani ja nie jestem striptizerką 😉 najpierw zobacz, później oceń, a co zrobisz z wiedzą wyjętą z warsztatów, to Twoja sprawa 😉

 

Planujesz wieczór poza Warszawą? Napisz do mnie, coś razem wymyślimy 😉

Madame de Minou - Wieczor panieński

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart