FAQ

Imprezy

Czy trzeba drukować bilet na wydarzenie?

Nie! Oszczędź naturze drzewek i sobie tuszu od drukarki. Wystarczy, że pokażesz bilet na smartfonie.

Czy jest możliwość zwrotu/ przeniesienia biletu?

Zgodnie z Ustawą o Ochronie Praw Konsumenta decyzja o zwrocie biletu leży po stronie Organizatora, czyli po naszej. Zdajemy sobie sprawę, że choroby i wpadki chodzą po ludziach, dlatego nie robimy problemów, jeśli odpowiednio wcześnie poinformuje się nas o niemożliwości wzięcia udziału w wydarzeniu. Odpowiednio wcześniej to min 72h przed rozpoczęciem wydarzenia, ale czasem robimy wyjątki na Waszą korzyść. Postawcie się w naszej sytuacji – gdy na parę godzin przed show ktoś chce przenieść bilet na kolejny termin, my już najprawdopodobniej nie damy rady go sprzedać i będziemy finansowo do tyłu, a przecież nikt nie chce, aby burleska była niedoinwestowana.  
Z kolei zwrotów nie praktykujemy w ogóle. Skoro już decyzja o pójściu na wydarzenie została podjęta, to po co ją zmieniać? Bilet zawsze można oddać koleżance. Albo siostrze. Albo tacie. Albo księgowej.

Czy można zmienić dane na bilecie?

Można, ale nie róbcie tego, bo i tak mamy masę roboty 😀 Nie no żarcik… jak trzeba, to trzeba. Ale i tak dane nie są jakoś wybitnie ważne. Numer biletu jest ważniejszy, nikt nie legitymuje na wejściu.

Czym się różnią bilety VIP od standardowych?

Ceną, odległością od sceny i możliwościami, które daje Ci bliskość artystów. Pierwsze rzędy z jednej strony są narażone na wścibskie zaczepki Minou, ale za to mogą potem przez tydzień pozbywać się brokatu z odzieży. Ponad to przy finałowym champagne shower może się zdarzyć, że VIPy zostaną ciut bardziej zroszone tanim prosecco (ale nie Dorato – szanujmy się). VIPy są po prostu fajniejsze. 

Czy można kupić bilet na miejscu?

Wydarzenia zazwyczaj są wyprzedane minimum na tydzień przed terminem, więc rzadko kiedy można kupić bilet na miejscu.

Co oznacza dress to impress? Jaki dresscode obowiązuje na burlesce?

Ubierz się tak, aby Ci było dobrze. Zachęcamy do włożenia stroju wieczorowego – wszak nie mamy zbyt wiele okazji współcześnie, aby założyć cekinową suknię z rozporkiem lub szelki z ekstrawagancką muchą. Będzie mi osobiście szalenie miło, jeśli postarasz się wejść w klimat i wpasujesz się stylizacją do charakteru imprezy, ale wiadomo – nic na siłę. To ma być wieczór Twojej rozrywki i swobody, więc jeśli dres to jakiś wyjściowy plz. Może być z cekinami. 

Czy wydarzenie jest dla osób pełnoletnich?

No raczej! Napisz ile Ci brakuje do odebrania dowodu, a my Ci powiemy ile jeszcze musisz zaczekać z zakupem biletu 😉 

burleska

Kursy

Czy mężczyźni mogą brać udział w zajęciach?

Nie, warsztaty przeznaczone są wyłącznie dla kobiet.

Czy muszę mieć buty taneczne?

Nie, ale jak masz to weź. Większość ćwiczeń zdecydowanie lepiej wykonywać na obcasach, ale najważniejsze jest Twoje poczucie komfortu, więc gdy nie będziesz czuła się w nich pewnie, po prostu je zdejmiesz.

Nigdy nie tańczyłam, czy na kurs muszę mieć przygotowanie taneczne?

Nie! Burleska nie jest tańcem. Ten temat rozwijam na zajęciach. Taniec pomaga w burlesce i sprawia, że masz więcej możliwości, ale z zerowym przygotowaniem tanecznym też możesz wziąć udział w kursie. 

W co się ubrać na kurs?

Idealnym strojem jest body i kabaretki, ale jeśli nie masz, to nie kupuj specjalnie. Załóż wygodny strój sportowy – top i leginsy też będą ok. Bieliznę erotyczną, gorsety i bodystocking zachowaj sobie na później 😀 

Jak duża jest grupa kursowa?

Grupy sa kameralne – do 12 osób.

Gdzie odbędzie się kurs?

W sali tanecznej, dokładna lokalizacja zostanie podana około tydzień przed kursem wszystkim zgłoszonym.

Kiedy odbędzie się kolejny kurs w moim mieście?

Kursy planowane są z 3-4 miesięcznym wyprzedzeniem. Śledź IG/FB, aby nie przegapić informacji. 

Czy są możliwe zajęcia indywidualne? Ile kosztują?

Jest możliwość przeprowadzenia zajęć indywidualnych w cenie 150 zł/h + ew. koszt wynajmu Sali. Przed zajęciami ustalamy elementy, które chcemy poruszyć na zajęciach. 

Ogólne

Ile trwa pokaz?

Standardowy pokaz trwa około 6-7 minut. Jeśli wybierasz pokaz rozpoczęty tortem lub kąpielą w kieliszku, wtedy dodajemy jeszcze parę minut na te elementy. Tradycyjnie pokazy trwają około 5 minut, doświadczenie jednak pokazało mi, że 7 minut to optymalna długość przy mojej dynamice i ekspresji pokazu. 

Ile nagości jest w burlesce?

Tyle ile trzeba 😉 domyślnie pokaz kończony jest w majtkach oraz pasties. Jeśli na Twoje wydarzenie to zbyt śmiałe połączenie, bez problemu zakończę go zanim zdejmę biustonosz. Charakter pokazu jest jednak tak subtelny i elegancki, że nagość jest zepchnięta na drugi plan i nie jest głównym celem występu. Wartości estetyczna i artystyczna są tu najbardziej wyeksponowane. 

Jaka jest cena pokazu?

Ceny ustalam indywidualnie w zależności od charakteru imprezy (ilość gości, lokalizacja, okazja itd.). Ceny na terenie Warszawy zaczynają się od 1000 zł, natomiast imprezy wyjazdowe od 1500 zł. 

Czy burleska jest skierowana wyłącznie do mężczyzn?

ABSOLUTNIE NIE! Burleska jest sztuką kierowaną w równym stopniu do kobiet, jak i do mężczyzn. Nawet zaryzykowałabym stwierdzenie, że nieco bardziej do kobiet… Średnio 75% mojej widowni to kobiety. Często na wydarzeniach zdarzają się grupy koleżanek, ale kolegów już zdecydowanie rzadziej. 

Czy jeśli znajdę element garderoby mogę go zatrzymać?

Pod warunkiem, jeśli zapłacisz Artyście dziesięciokrotność stawki, którą on na ten element wydał. Przykład – rękawiczka z puszkiem pokryta kryształkami. Jedna to bez sensu, więc policzymy od razu za parę. Koszt wykonania takiej na zamówienie to około 600 zł. 600 X 10 = 6000 zł. Jak dla mnie doby deal, nawet pończoszkę dorzucę <3 
A tak serio to nigdy, przenigdy. Nasze kostiumy są unikatowe, niepowtarzalne i niezastępowalne.  

Co zrobić, gdy nie wyświetla mi się mapa sali przy zakupie biletów na show?

Spróbuj skorzystać z innej przeglądarki lub z innego urządzenia. Jeśli to nie pomoże skontaktuj się z nami mailowo: burlesque@madamedeminou.pl

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.