FAQ

Rewia Burleski

Czy trzeba drukować bilet na wydarzenie?

Nie! Oszczędź naturze drzewek i sobie tuszu od drukarki. Wystarczy, że pokażesz bilet na smartfonie.

Czy jest możliwość zwrotu/ przeniesienia biletu?

Zgodnie z Ustawą o Ochronie Praw Konsumenta decyzja o zwrocie biletu leży po stronie Organizatora, czyli po naszej. Zdajemy sobie sprawę, że choroby i wpadki chodzą po ludziach, dlatego nie robimy problemów, jeśli odpowiednio wcześnie poinformuje się nas o niemożliwości wzięcia udziału w wydarzeniu. Odpowiednio wcześniej to min 72h przed rozpoczęciem wydarzenia, ale czasem robimy wyjątki na Waszą korzyść. Postawcie się w naszej sytuacji – gdy na parę godzin przed show ktoś chce przenieść bilet na kolejny termin, my już najprawdopodobniej nie damy rady go sprzedać i będziemy finansowo do tyłu, a przecież nikt nie chce, aby burleska była niedoinwestowana.  
Z kolei zwrotów nie praktykujemy w ogóle. Skoro już decyzja o pójściu na wydarzenie została podjęta, to po co ją zmieniać? Bilet zawsze można oddać koleżance. Albo siostrze. Albo tacie. Albo księgowej.

Czy można zmienić dane na bilecie?

Można, ale nie róbcie tego, bo i tak mamy masę roboty 😀 Nie no żarcik… jak trzeba, to trzeba. Ale i tak dane nie są jakoś wybitnie ważne. Numer biletu jest ważniejszy, nikt nie legitymuje na wejściu.

Czym się różnią bilety VIP od standardowych?

Ceną, odległością od sceny i możliwościami, które daje Ci bliskość artystów. Pierwsze rzędy z jednej strony są narażone na wścibskie zaczepki Minou, ale za to mogą potem przez tydzień pozbywać się brokatu z odzieży. Ponad to przy finałowym champagne shower może się zdarzyć, że VIPy zostaną ciut bardziej zroszone tanim prosecco (ale nie Dorato – szanujmy się). VIPy są po prostu fajniejsze. 

Czy można kupić bilet na miejscu?

Wydarzenia zazwyczaj są wyprzedane minimum na tydzień przed terminem, więc rzadko kiedy można kupić bilet na miejscu.

Co oznacza dress to impress? Jaki dresscode obowiązuje na burlesce?

Ubierz się tak, aby Ci było dobrze. Zachęcamy do włożenia stroju wieczorowego – wszak nie mamy zbyt wiele okazji współcześnie, aby założyć cekinową suknię z rozporkiem lub szelki z ekstrawagancką muchą. Będzie mi osobiście szalenie miło, jeśli postarasz się wejść w klimat i wpasujesz się stylizacją do charakteru imprezy, ale wiadomo – nic na siłę. To ma być wieczór Twojej rozrywki i swobody, więc jeśli dres to jakiś wyjściowy plz. Może być z cekinami. 

Czy mogę przyjść na wydarzenie, jeśli nie mam 18 lat?

Nie, Rewia Burleski kierowana jest do osób pełnoletnich, ale bez obaw! Napisz ile Ci brakuje do odebrania dowodu, a my Ci powiemy ile jeszcze musisz zaczekać z zakupem biletu 😉 

Co zrobić, gdy nie wyświetla mi się mapa sali przy zakupie biletów na show?

Nikt nie jest doskonały, Word Press w szczególności. To dość częsty problem, ale łatwo mu zaradzić.
Spróbuj skorzystać z innej przeglądarki lub z innego urządzenia. Ewentualnie użyj trybu Incognito. Jeśli to nie pomoże skontaktuj się z nami mailowo: burlesque@madamedeminou.pl

Czy jeśli znajdę element garderoby mogę go zatrzymać?

Pod warunkiem, jeśli zapłacisz Artyście dziesięciokrotność stawki, którą on na ten element wydał. Przykład – rękawiczka z puszkiem pokryta kryształkami. Jedna to bez sensu, więc policzymy od razu za parę. Koszt wykonania takiej na zamówienie to około 600 zł. 600 X 10 = 6000 zł. Jak dla mnie doby deal, nawet pończoszkę dorzucę <3 
A tak serio to nigdy, przenigdy. Nasze kostiumy są unikatowe, niepowtarzalne i niezastępowalne.  

Czy burleska jest skierowana wyłącznie do mężczyzn?

ABSOLUTNIE NIE! Burleska jest sztuką kierowaną w równym stopniu do kobiet, jak i do mężczyzn. Nawet zaryzykowałabym stwierdzenie, że nieco bardziej do kobiet… Średnio 75% mojej widowni to kobiety. Często na wydarzeniach zdarzają się grupy koleżanek, ale kolegów już zdecydowanie rzadziej. 

burleska

Zamawiam pokaz prywatny

Ile trwa pokaz?

Standardowy pokaz trwa około 6-7 minut. Pokaz w kieliszku trwa niecałe 8 minut. Tradycyjnie pokazy trwają około 5 minut, doświadczenie jednak pokazało, że 7 minut to optymalna długość przy mojej dynamice i ekspresji pokazu. 

Ile nagości jest w burlesce?

Tyle ile trzeba 😉 domyślnie pokaz kończony jest w majtkach oraz pasties. Jeśli na Twoje wydarzenie to zbyt śmiałe połączenie, bez problemu zakończę go zanim zdejmę biustonosz. Charakter pokazu jest jednak tak subtelny i elegancki, że nagość jest zepchnięta na drugi plan i nie jest głównym celem występu. Wartości estetyczna i artystyczna są tu najbardziej wyeksponowane. 

Jaka jest cena pokazu?

Ceny pokazu Madame de Minou na wydarzeniu prywatnym rozpoczynają się od 2000 zł netto. Po pełną ofertę zerknij w zakładkę OFERTA.

Jakie warunki muszą być spełnione aby wykonać pokaz?

Minou nie jest wymagająca. Występowała już chyba w każdych możliwych warunkach, od imprezy rozwodowej w hali rowerowej, przez schody zadymionego lokalu typu speak easy (bo nie było parkietu), aż po wielkie gale z udziałem najważniejszych osób w państwie (tak, nawet za tych rządów).

Kawałek przestrzeni i podstawowe nagłośnienie to minimum, jednak oczywiście że im lepsze warunki, tym większe mam możliwości i efekt finalny będzie dużo bardziej spektakularny.

Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować terminy?

Jak największym.

Jest szansa na dostępność Minou z dnia na dzień, jednak jest ona dość nikła. Standardowo kalendarz zapełnia się z około 2-3 miesięcznym wyprzedzeniem. Nie warto absolutnie czekać na ostatnią chwilę, bo bywają piątki i soboty, o które mam nawet kilkanaście zapytań!

Czy Madame de Minou usiądzie jubilatowi na kolanach podczas pokazu?

ABSOLUTNIE NIGDY W ŻYCIU!

Pokaz burleski nie jest pokazem striptizu! Jakikolwiek kontakt fizyczny jest absolutnie wykluczony! Maksymalny kontakt z widzem opiera się na dotknięciu go elementem garderoby np boa, lub podanie mu rękawiczki do ściągnięcia, a i to nie zawsze.

Zakaz dotykania performerki obowiązuje także przy robieniu zdjęć po show.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.