Przekonaj się jak niesamowity może być pokaz burleski w gigantycznym kieliszku szampana - najbardziej ekskluzywna forma rozrywki.

Zanurz się w świecie luksusowej elegancji i ekskluzywnej sztuki na najwyższym poziomie. Przenieś się do złotej ery hollywood i poznaj najbardziej spektakularny pokaz z burleskowych show. Odkryj teatralny szyk i subtelny flirt z publicznością. Przekonaj się, jak ekscytujący może być pokaz w kieliszku!

Odkryj magię i zamów na
swoją imprezę pokaz burleski
w gigantycznym kieliszku!

Zagwarantuj swoim gościom niezapomniane wspomnienia i zorganizuj
pokaz, który zapamiętają do końca życia.

Piękno, komedia i zabawa to słowa, które opisują istotę burleski, jaką niesie za sobą performerka.

Zamawiając pokaz w kieliszku, otrzymujesz autorski występ profesjonalnej performerki burleski docenianej w kraju i za granicą-Madame de Minou- przez wielu nazywana także Królową polskiej burleski.

Ta długonoga Diva o ognisto rudych włosach wielokrotnie już uświetniała różnorakie uroczystości od tych skromnych w rodzinnym gronie, przez wymagające imprezy firmowe, aż po najbardziej eleganckie gale z udziałem osobistości świata mediów, biznesu i polityki.

Na jakich imprezach występuję?

Impreza firmowa

Niedługo jubileusz Twojej firmy? Zaskocz swoich pracowników i zagwarantuj im niezapomniane emocje. Niech impreza, którą zorganizujesz, będzie oryginalna i pozostanie w pamięci uczestników wydarzenia na długo. Wyróżnij się swoją inwencją twórczą i zdecyduj się na pokaz, podczas którego wystąpi performerka w kieliszku.

Wesele

Wyjątkowa okazja zasługuje na wyjątkowe rozwiązania, dlatego też pokaz burleski to idealna propozycja na jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu. Zaplanuj niesamowity pokaz perfrmerki kąpiącej się w szampanie w ogromnym kieliszku. Gwarantujemy, że Twoi goście będą wspominać Twoje wesele latami!

Urodziny

Szukasz pomysłu na niezapomniany prezent urodzinowy? Osoba, dla której przygotowujesz niespodziankę ma już naprawdę wszystko?  W takim razie mam dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Zagwarantuj niezapomniane wspomnienia i wrażenia, jakich wcześniej nie doświadczył przyszły jubilat. Gwarantuje, że tego kieliszka nie da się zapomnieć!

Każda inna uroczystość

Czasem też pozornie zwykła środa zasługuje na odpowiednią oprawę. Wspaniale jest umilić sobie środek tygodnia i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Na zasmakowanie kultury, zawsze znajdzie się okazja.

Zapraszam do rezerwacji terminów

Nie zwlekaj i zarezerwuj termin już dziś. Czym wcześniej się zdecydujesz, tym będziesz miał większą pewność, że data, na której Ci zależy, będzie możliwa do rezerwacji.

Pamiętaj! Kalendarz wypełnia się z dużym wyprzedzeniem.

Kwestie techniczne

Przed ustaleniem konkretnego terminu potrzebne będą informacje dotyczące miejsca, w którym miałby odbyć się pokaz. Pokaż możliwy jest do wykonania wyłącznie w pomieszczeniach o wysokości min. 3 metrów.

Przy wyborze sali do pokazu należy wziąć pod uwagę, że w trakcie pokazu jest używana woda.

FAQ

Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od charakteru imprezy i ilości pokazów (ilość gości, lokalizacja, okazja itd.).

Standardowy pokaz trwa około 6 – 7 minut. Jeśli wybierzesz pokaz zakończony kąpielą w kieliszku, dodajemy jeszcze parę minut na te elementy. Podczas jednej imprezy możemy zrealizować do 3 pokazów.

Aby zaaranżować pokaz, potrzebna będzie sala, która będzie posiadać minimum 3 metry wysokości oraz wolną przestrzenią 4×4, aby zmieścić kieliszek z każdej możliwej strony.

*Przy mniejszych salach polecam pokazy bez kieliszka, które są także zachwycające.

Kostiumy artystów są unikatowe, niepowtarzalne i niezastępowalne. Nie mozna przygarnąć czyjejś własności.

Zazwyczaj pojawia się na miejscu wydarzenia na 2h przed przybyciem gości i rozstawiam kieliszek, który pod przykryciem czeka na swoje 10 minut z boku sali. Przez ten czas idę się przygotować do garderoby, a Goście rozpoczynają zabawę. Przed show we współpracy najczęściej z obsługą kelnerską napełniamy kieliszek wodą i przesuwamy go na miejsce pokazu, a wtedy już nie ma odwrotu! Nie pozostaje nic innego niż pozwolić się oczarować!

Skontaktuj się

Wypełnij formularz i prześlij informacje
dotyczące imprezy, która Ciebie interesuje.
Im więcej szczegółów podasz, tym łatwiej
będzie mi określić dostępny termin i koszt
zorganizowania pokazu.

Dane kontaktowe

    *Zaznaczenie pól oznaczonych gwiazdką jest wymagane.

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart

    Brak produktów w koszyku.