O mnie

Madame de Minou

Madame de Minou znaczy z francuskiego Pani Kicia. Tak jak kot chodzę własnymi ścieżkami i często na przekór światu udowadniam, że robię to, co kocham.  

Z tańcem do czynienia miałam od najmłodszych lat. Od czasów dzieciństwa zdążyłam wypróbować wiele stylów tanecznych łącznie z tańcem indyjskim kina Bollywood, tańcami latynoamerykańskimi w parze, w tym bachata, salsa i kizomba, wymagającą dziedziną z pogranicza sztuki i sportu – pole dance oraz epizodycznie z tańcem brzucha, tańcem ludowym, tango oraz stylami nowoczesnymi.  

Burleska

Burleska to wyjątkowa sztuka uwodzenia w klasycznym stylu. Może być wykonywana zarówno do muzyki z dawnych lat, jak i do współczesnych przebojów. Każdy pokaz jest inny, niepowtarzalny i wyjątkowy, a performerka kusząc pokazuje różnorodne oblicza kobiecości od słodkiej pin-up girl, przez uwodzicielską femme fatale ze złotej ery Hollywood, aż po seksowną dominę w lateksowym kostiumie.  

Pióra, brokat i kryształki

Kusząca sztuka uwodzenia, subtelność ruchu, elegancja konceptu a to wszystko w piórach i brokacie. To właśnie jest burleska.

Uwielbiam ten moment, kiedy wychodzę na scenę i mam parę sekund na to, aby ich poznać.

Flirt publicznością jest obowiązkowy! Każdy widz musi być przekonany o tym, że występuję tylko dla niego.

Jestem daleka od wulgarnej erotyki. Pomimo pewnego stopnia nagości zawsze zachowuję umiar i klasę w pokazywaniu ciała.

Pokaz burleski jest niesamowitym przeżyciem. Przeżywasz zachwyt nad erotycznym pięknem, jednak szacunek do artystki przeważa nad instynktem.

Możesz być najbardziej dojrzałą i soczystą brzoskwinią na świecie, a i tak zawsze znajdzie się ktoś, kto nie lubi brzoskwiń.

Dita von Teese

10
Pokazów
13
Lat tańca
125
Zrealizowanych wystepów
320
Godzin pracy nad kostiumami

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart