tort

Madame de Minou - Pokaz w torcie

Tancerka wyskakująca z tortu!

Wyjątkowa atrakcja na Twoją imprezę!

Szczególne okazje zasługują na szczególną oprawę. Szukasz oryginalnego pomysłu na uatrakcyjnienie swojej imprezy? Chcesz zaskoczyć swoich i gości? Wspaniale trafiłeś! Tancerka wyskakująca z tortu to fantastyczna propozycja na urozmaicenie tradycyjnej uroczystości i dodanie splendoru wyjątkowemu wydarzeniu. Wesele? Rocznica? Impreza firmowa? Urodziny? Wszystkim tym okazjom towarzyszy uroczyste krojenie tortu. Dlaczego by nie podkreślić tego momentu wspaniałym pokazem burleski?

Madame de Minou pokaz w torcie
Madame de Minou pokaz w torcie

Burleska na Twojej imprezie

Burleska to klasyczna sztuka uwodzenia tańcem i aktorstwem w stylu retro. Są to około 5-minutowe pokazy w wykonaniu jednej performerki. Eleganckie, bardzo wysokiej jakości show z elementami rewiowymi takimi jak taniec z boa, taniec z gigantycznymi wachlarzami z piór to uczta dla zmysłów, która zachwyci każde pokolenie i na długo pozostanie w pamięci uczestników wieczoru. Burleska w moim wykonaniu to przedstawienie z gustem i klasą zadowalające nawet najbardziej wybrednych biesiadników.

Madame de Minou pokaz w torcie

Tort jest rekwizytem, który otwiera show. Schowana pod obrusem tancerka pozostaje niewidoczna aż do momentu ustawienia tortu w odpowiednim miejscu przez kelnerów. Wprowadzaniu konstrukcji towarzyszy muzyka w stylu retro i profesjonalne efekty pirotechniczne w postaci iskrzących się flar. Elementem zaskoczenia jest moment podniesienia się tancerki i wyskoczenia z górnej części atrapy wypieku. Tancerka wychodzi z konstrukcji dołem i rozpoczyna pokaz burleski.

Do wyboru są dwie choreografie możliwe do wykonania z wykorzystaniem przy torcie:
Vegas girl i Blue Seduction.

Tancerka wyskakująca z tortu

Pokaz z tortem jest dość wymagającym przedsięwzięciem, możliwym do zrealizowania w określonych przestrzeniach i warunkach. Idealnym miejscem na pokaz są wszelkiego rodzaju sale bankietowe, weselne czy duże restauracje lub hotele. Przy pokazie z tortem szalenie istotny jest element zaskoczenia rozmiarem całej konstrukcji, w której schowana jest performerka, dlatego też ważne jest, aby tort mógł zostać “wprowadzony” z oddzielnego pomieszczenia, gdy tancerka będzie już wewnątrz.

Madame de Minou pokaz w torcie

Gabaryty konstrukcji są dość pokaźne, dlatego należy zwrócić uwagę na szerokość drzwi, przez które tort będzie przesuwany. Drzwi i wszelkie przestrzenie na drodze rekwizytu nie mogą mieć szerokości mniejszej niż 1,5 m. Należy zdać sobie sprawę z faktu, że ilość lokali, gdzie możliwe będzie wykonanie pokazu jest ograniczona, jednak w razie niespełnienia przez lokal warunków przestrzennych nie trzeba rezygnować całkowicie z burleski. Moja oferta zawiera pełen wachlarz pokazów, które mają zdecydowanie mniejsze wymagania techniczne i są możliwe do wykonania praktycznie w każdych warunkach.

 

Skontaktuj się ze mną aby poznać cenę pokazu i pozostałe szczegóły. 

Madame de Minou pokaz w torcie
Madame de Minou pokaz w torcie

ZOBACZ POZOSTAŁE POKAZY

Jesteś zainteresowany pokazem burleski na swojej imprezie?

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.