Wieczór kawalerski z burleską

Wieczór kawalerski z burleską

Planujesz wieczór kawalerski swój lub kolegi? To świetna okazja, aby przybliżyć znajomym fantastyczną i oryginalną sztukę burleski, która w odróżnieniu od tradycyjnych pokazów na tę okazję pozbawiona jest wulgarnej dosadności i pozostawia przestrzeń dla wyobraźni.

Pozwól pięknej tancerce w długiej sukni i błyszczącym gorsecie zachwycić Twoich gości luksusem szyku i wyrafinowania w najlepszym wydaniu w kraju! Pokaz taneczny z kabaretowymi elementami i odpowiednią dozą humorystycznego seksapilu to zdecydowanie najepszy pomysł na świętowanie ostatniego wieczoru wolności w dobrym stylu.

Czym jest burleska?

Burleska to klasyczna sztuka uwodzenia tańcem i aktorstwem w stylu retro. Są to około 5-minutowe pokazy w wykonaniu jednej performerki. Eleganckie, bardzo wysokiej jakości show zawierające w sobie element striptizu z elementami rewiowymi takimi jak taniec z boa, taniec z gigantycznymi wachlarzami z piór to uczta dla zmysłów, która na długo pozostanie w pamięci uczestników wieczoru.

burleska madame de minou festiwal w barcelonie wieczór kawalerski

Burleska na wieczorze kawalerskim

Zamawiając pokaz burleski na swoją imprezę musisz być świadomy, że performerka nie zachowuje się, jak tradycyjna striptizerka. Performerki nie można dotykać podczas pokazu, chyba, że sama nawiąże interakcję z widzem. Dla jej bezpieczeństwa czasem towarzyszy jej asystent, który na czas pokazu pozostaje z boku, aby nie psuć Wam widoku. Sami Panowie rozumiecie, wiem, jak działają na Was alkohol i piękne kobiety 😉

Pokaz może odbyć się niemal w każdym miejscu: w prywatnej przestrzeni w klubie, w apartamencie, w przestrzeni hotelowej. Zdarzało mi się już występować w różnych nietypowych lokalizacjach jak np sklep rowerowy, więc niestandardowe miejsca nie stanowią problemu. Ważne jest tylko, aby moja “scena” miała odrobinę przestrzeni (taniec z wachlarzami jest dość przestrzenny) oraz aby miała zapewniony “backstage”, gdzie będę mogła przygotować się w spokoju do pokazu 🙂

Co jest w cenie?

Kwota pokazu uzależniona jest od ilości uczestników, napisz do mnie aby dowiedzieć się więcej. Co zawiera cena?

  • dojazd na terenie Warszawy (pokazy w innych częściach Polski są jak najbardziej możliwe, należy wówczas doliczyć koszt dojazdu oraz noclegu dla dwóch osób)
  • pokaz prawdziwej burleski na najwyższym poziomie w kraju
  • opiekę kierowcy – asystenta
burleska madame de minou wieczór kawalerski

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.